slide 2 slide 1 slide 3
Ukázka
z kroniky

Kulturní akce

Varování Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina chce varovat občany před podvodnými telefonáty, které se v poslední době množí. Prosíme, abyste věnovali pozornost informacím v přiloženém letáku.

Oznámení o změně provozní doby kanceláře OÚ Dědice

Oznamujeme tímto, že kancelář Obecního úřadu Dědice bude ve středu 17.08. otevřena pouze v době úředních hodin, tedy od 18:00 do 20:00. Děkujeme za pochopení.

Oznámení o změně provozní doby kanceláře OÚ Dědice

Oznamujeme tímto, že kancelář Obecního úřadu Dědice bude ve středu 03.08. otevřena pouze v době úředních hodin, tedy od 18:00 do 20:00. Děkujeme za pochopení.

Oznámení o změně provozní doby kanceláře OÚ Dědice

Oznamujeme tímto, že kancelář Obecního úřadu Dědice bude ve středu 20.07. otevřena pouze v době úředních hodin, tedy od 18:00 do 20:00. Děkujeme za pochopení.

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Společnost EG.D informuje, že v pondělí 11.07. dojde v naší obci v době od 07:30 do 12:30 k přerušení dodávky elektrické energie. Podrobnější informace naleznete v přiloženém letáku.

Pouťová zábava 2022

Obec Dědice bude v sobotu 25. června od 20:00 pořádat v areálu u rybníka tradiční pouťovou zábavu. Více informací naleznete na přiloženém plakátu. Všichni jsou srdečně zváni!

Dovolená MUDr. Zdeňka Pavlíčka v Nových Syrovicích

MUDr. Zdeněk Pavlíček oznamuje, že v pátek 20. května nebude ordinovat v ordinaci v Nových Syrovicích. Zastupuje MUDr. Tomáš Pavlíček v Mor. Budějovicích.

Dovolená MUDr. Zdeňka Pavlíčka v Nových Syrovicích

MUDr. Zdeněk Pavlíček oznamuje, že ve dnech 5. a 6. května bude čerpat dovolenou a nebude ordinovat v ordinaci v Nových Syrovicích. Dne 5. května ordinuje v době 7:00 – 9:00 hodin v Moravských…

Oznámení o změnách provozní doby kanceláře OÚ Dědice

Věnujte prosím pozornost následujícímu oznámení ohledně změn provozní doby kanceláře OÚ Dědice.

Zákaz používání kotlů první a druhé emisní třídy od 01.09.2022

Od 1. září letošního roku bude platit zákaz používání kotlů na pevná paliva podle zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, které jsou zařazeny do nižší než třetí emisní třídy. Podrobnější…