slide 2 slide 1 slide 3
Ukázka
z kroniky

Mobilní očkování v Moravských Budějovicích

V pátek 4. února je možné v Moravských Budějovicích, v prostorách zámeckých koníren (proti budově MKS Beseda), ulice Purcnerova (vchod do nádvoří z této ulice), absolvovat očkování bez registrace. Očkovat se bude pro veřejnost v době 10–16 hodin vakcínami Moderna pro osoby starší 18 let a Pfizer/BioNTech pro osoby starší 16 let. Podány budou i třetí posilující dávky vakcíny Pfizer/BioNTech. Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny. Více informací na www.ockovanivysocina.cz. Stačí jen přijít, veškerou administrativu zařídí pracovníci mobilního očkovacího týmu. Očkování bez registrace bude probíhat v pátek 4. února od 10 do 17 hodin v Moravských Budějovicích.

!!!! UPOZORNĚNÍ: Na 3. posilující dávku je možné se dostavit až po uplynutí stanovené doby od podání 2. dávky, tzn. nejdříve poté, co je doručena upozorňující SMS zpráva nebo e-mail z Ministerstva zdravotnictví.

V případě, že si občan nechá aplikovat první dávku vakcíny Pfizer/BioNtech/Moderna mobilním týmem, musí pro aplikaci druhé dávky (nejdříve po 21 dnech) opět využít služeb mobilního týmu nebo se v určené dny a čas dostavit na očkování bez registrace např. do Nemocnice Havlíčkův Brod (čtvrtek 7-9 hod.) nebo Nemocnice Nové Město na Moravě (úterý 14-16 hod.), případně využít např. služeb očkovacích míst na Poliklinice Třešť nebo Telč. Při podání první dávky vakcíny bez registrace NELZE poté k podání druhé dávky využít centrální rezervační systém, ale opět pouze očkování bez registrace. Nezletilí zájemci o očkování Pfizer/BioNTech ve věku 16+ musí dorazit se zákonným zástupcem.

Vložil Klára Šindelářová | 17.01.2022